YOMANI

Vyberte si YOMANI

YOMANI má dizajn adaptovaný pre maloobchod, možnosť USB pripojenia a neprehliadnuteľný dizajn, vrátane širokého farebného dispeja, a tak je ideálnym platobným terminálom re veľkých nadnárodných klientovy. Terminál získal ocenenie RED DOT za produktový dizajn v roku 2010.

Určený pre veľké obchodné prevádzky

Desktop terminál je vytvorený pre rýchle, multilinkové prostredia s integrovanou pokladňou a široké spracovateľské možnosti pre éru SEPA.

Rokmi skúseností v prostredí rozsiahlych obchodných prevádzok bol terminál YOMANI spoločnosti Atos Worldline vytvarovaný do dizajnu vhodného pre maloobchod, s jednoduchou konektivitou cez USB, Ethernet alebo sériové pripojenie, pričom cez štandardné USB má nízku spotrebu elektriny. Už sa netreba zaoberať rozdielnymi adaptérmi či káblami v jednotlivých krajinách.

Plne farebná inovácia

Terminál je vybavený troma jasne oddelenými kartovými rozhraniami, ktoré sú osvetlené, aby zákazníkov navigovali k správnemu rozhraniu. Ďalej má podsvietené klávesy s hmatovými identifikátormi a širokým plne farebným displejom.

Najmodernejšia výkonnosť a bezpečnosť

Terminál obsahuje dve vyhradené procesorové jadrá na jednom čipe, aby mohli bežať súbežne viaceré aplikácie. Má vstavanú diskrétnu prepážku, samostatný bezpečnostný procesor, rozsiahle vybavenie pre zabezpečenie a medzinárodné certifikáty, čo zaručuje plnú ochranu na fyzickej úrovni, ako aj pre aplikácie a uchovanie dát.

YOMANI získal ocenenie RED DOT

Medzinárodné ocenenie "red dot award: product design" patrí medzi najrozsiahlejšie a najrenomovanejšie súťaže na svete. V roku 2010 sa na nej zúčastnilo vyše 4 250 účastníkov z 57 krajín, pričom ocenenie sa udeľuje v 17 rôznych kategóriách. Terminál YOMANI zvíťazil v kategórii “architektúra a interiérový dizajn: vybavenie obchodov”.


Predstavenie ocenení sa uskutočnilo 5. Júla 2010 v Essene. Múzeum RED DOT DESIGN vystavovalo YOMANI spolu s ostatnými ocenenými produktami počas špeciálnej výstavy v júli a v auguste 2010.


Špeciálne príslušenstvo pre terminál YOMANI

  • Bezkontaktná čítačka: YOMANI terminál má bezkontaktnú čítačku, ktorú možno jednoducho inštalovať na nové aj už existujúce terminály YOMANI. Na čítanie bezkontaktných zariadení a kariet na krátku vzdialenosť používa komunikáciu Near-Field. Keďže tu nie je potrebné vkladať ani prebehnúť kartou, platby sú rýchlejšie.

  • Fixačná podložka: na zabezpečenie terminálu YOMANI k ploche pultu. Podložka je zabezpečená skrutkami alebo priľnavými podložkami a terminál do nej zaklapne.

  • Farby podľa výberu: Štandardný terminál YOMANI je k dispozícii v prevedení s bielou vonkajšou skrinkou a antracitovým vnútrajškom. V závislosti od množstva je možné dohodnúť farebné prevedenie podľa vlastného výberu.